Niniejsza strona stanowi dodatek do mojego bloga pn. Modern spotyka vintage, z przeznaczeniem na tutoriale i wzory. Zapraszam również do odwiedzin na blogu głównym:)

środa

GALERIA WASZYCH DZIEŁ"Miło jest wiedzieć, że ktoś robi jeszcze takie rzeczy"
(by Sara z  Personal Breslau i Mulę róż)

Tu przedstawiam dzieła, które powstały Waszymi rękami z moich wzorków. Dziękuję, że zechciałyście po nie sięgnąć i podzielić się wspaniałymi efektami Waszej pracy! Oczywiście zawsze mile widziane są dalsze fotografie. Proszę przysyłajcie je śmiało i odważnie:)
Adres mailowy znajduje się  w profilu.
A to już grudzień 2010 i po raz kolejny Sylwia z My Happy Home.
(PS.Wzór łosia nie jest mojego autorstwa)

------

Oto śnieżynki nadesłane przez Anitę z Krakowa. Są nie tylko pięknie zrobione, ale też brawurowo sfotografowane. Dziękuję!
Anita wykorzystała wzór Śnieżynki Mini i Midi oraz sięgnęła po trzy  wzory z innych źródeł.


----------
InusiaM , autorka blogu Moje tworki i wytworki, pokazała swoje dzieła, które powstają już z myślą o następnych świętach. To jest podziwu godna organizacja! Inusia pisze, że gwiazdki  "są wbrew pozorom bardzo proste do zrobienia". Te słowa dedykuję opornym i nieprzekonanym!

 
----------
Sara (blogi Personal Breslau oraz Mulę róż), rozłożyła mnie na łopatki swoimi wersjami śnieżynek, bawełniana i wełnianą, szczególnie tą drugą. Bo czy istnieje przyjemniejsze tworzywo na zimowe dekoracje niż przytulna wełna w naturalnych szarościach? Sara wykonała dwa tuziny śnieżynek, co jest godne podziwu tym bardziej, że, jak wszyscy wiemy, właśnie po raz drugi została mamą.

Sara, w kontekście robótkowych poczynań, napisała mi w mailu: "Strasznie miło jest wiedzieć, że ktoś robi jeszcze takie rzeczy."  Dobrze powiedziane! Pozwolę sobie te słowa wykorzystać jako motto niniejszej Galerii. A oto prace Sary, więcej fotografii na blogu Mulę róż.----------
Noelka ( patrz blog Noelka) zmodyfikowała wzór, dodając więcej półsłupków na ramionach. Noelka depeszuje, że użyła kordonka oraz szydełka 1,75. Oto efekt końcowy:


----------
Przyznam szczerze, że po prostu zachwyciła mnie ta ogrzewająca serca czerwień, którą wybrała Sylwia15a z blogu My Happy Home to zrobienia Śnieżynek Mini. Świetny wybór w chłodny zimowy czas. Sylwia zrobiła około 30 (!) śnieżynek i obdarowała nimi szereg osób. Szczęśliwcy!


----------
A oto dzieło An z Chatki. Dzieło jubilerskie, trzeba przyznać (to cacuszko ma chyba około 2,5cm średnicy!), co budzi podziw tym większy, że to pierwsze w życiu śnieżynki w wykonaniu An.
An również złapała bakcyla robiąc kolejne motywy, którymi przyozdobiła choinkę  - efekty zobaczcie koniecznie na Jej blogu.

----------
Raz jeszcze Ewa - etrala  (blog Ni z tego ni z owego), która tym razem podzieliła się z nami swoją aranżacją stołu wigilijnego. Porywającą aranżacją, dodajmy. Ewa wykorzystała wzory Śnieżynki Mini i Śnieżynki  Midi.


----------
Kasia-Katarynka z blogu Mój dom różany  zrobiła kilka Śnieżynek Mini na świąteczne gałązki. Kasia uczyła się od podstaw. Napisała mi w mailu "zrozumiałam, że chcieć to móc, a móc to zrobić". Święte słowa, święte słowa:)

----------
Śnieżynki Mini autorstwa Marzanny z blogu Popołudniowe robótki Marzanny), która zrobiła ich aż 40 sztuk! Jestem pod wrażeniem.

----------
 Śnieżynki Mini  wykonane przez Agnieszkę z blogu Biankowe pasje. Agnieszka użyła kilka różnych nici. Jak zdradziła, największa śnieżynka to Altin Basak "Miya", dwie średnie to Altin Basak Perle 5, najmniejsza to kordonek Ariadny.

 ----------
Śnieżynka Mini w wykonaniu Asi z blogu Prywatny Mikrokosmos. Asia nie tylko łączy pracę zawodową z opieką nad kilkumiesięcznym Michałkiem, ale jeszcze pięknie dekoruje dom, wspaniale piecze, prowadzi dwa blogi a jednak znalazła chwilę, aby chwycić za szydełko. To po prostu niesamowite. Oto Śnieżynka Mini Asi w wersji glamour:

----------
A tu Śnieżynka Mini autorstwa Ewy z blogu Ni z tego ni z owego. Słuchajcie, Ewa kupiła szydełko, nauczyła się błyskawicznie podstaw i równie błyskawicznie zrobiła cały gwiazdozbiór! Duże brawa za własne modyfikacje wzoru: jest śnieżynka pięcio-, sześcio- i siedmioramienna oraz wariant wg własnej inwencji.
 ----------